Listopad 2009

Avatars

26. listopadu 2009 v 18:39 New Moon

20 rozdílů mezi knihou a filmem NM

26. listopadu 2009 v 18:36 New Moon
1. Více svlečených chlapců.
Všichni jsme věděli, že si můžeme udělat obrázek o alabastrové hrudi Edwarda ve Volteře, ale kdo tušil, že bychom měli vidět tolik vlkodlaků s horkou kůží? Naštěstí 'Wolf Pack' mají tak vysoké teploty, že odpálí pryč jejich oděvy tak často, že jejich volba pro společný úbor jsou ustřihlé džíny bez košile.

2. Scény ve Volteře.
New Moon kniha není slavná pro její pomalé tempo, díky ochromující depresi, kterou tam má Bella. Takže je dobře, že se film vrhá do akčních scén a, že se snaží vlčí potyčky trošku více oživit. Naše oblíbené je: sledování jednoho z Volturiových -
Felixe, jak rozmetal našeho drahého Edwarda. I tato scéna byla vytvořena pro film.

3. Místo toho, že Bella mluví sama pro sebe, posílá e-maily Alici.
New Moon, stejně jako všechny Twilight knihy, vypráví vnitřní hlas Belly, aby nám řekl co se asi tak děje v její hlavě. V New Moon, Bella píše e-maily - aby se zbavila deprese - Alici, do práce. Jsou to důmyslně maskované zprávy mezi Bellou a Alicí. (A také e-mailová adresa Alice, byla vytvořena pro film a jak dostat do filmu reklamu pro e-mail Apple MobileMe.)

4. Bella je méně smutná než v knihách.
Značná část knihy je věnována srdcervoucí Belle, dlouhým měsícům zlomeného srdce a depresi, takže je dobře, že film tuto část trošku zkrátil, kvůli vyprávění. Kritikové si stěžují, že Bella tráví tolik času, zíráním do prázdna a chřadnutím nad Edwardem. Jen kdyby věděli, jak mnohem víc jsme, my čtenáři, trpěli spolu s Bellou v knihách! Naštěstí je tam skript jak Bella přechází tuto hroznou dobu, tak nějak, v relativně krátkém čase.

5. Bella se z měsíců dlouhé deprese, zotaví v mžiku oka.
Fanoušci byli zvědaví, jak naloží Chris Weitz - režisér - se scénou ztracených měsíců, které jsou v knize popsány na prázdnou stránku.
Koneckonců, říjen, listopad, prosinec a leden je mnoho času. Weitz však má řešení. V New Moon je chytrá scéna, kde apatická Bella, sedí před oknem, kamera se pohybuje kolem ní do kruhu a ukáže tak, měnící se roční období venku za okny. Trik zachycuje její melancholii a je dokonale vidět, jak toužebně sleduje svou, jinou "možnost".

6. Edward neskrývá Belliné fotky. V knize, když se Edward rozhodne rozejít se s Bellou a opustit město, tak se vplíží do jejího pokoje a schovává své fotografie, aby neměla žádné připomínky, že vůbec kdy existovali - bylo to kompletní a úplné opuštění. (Dokážete si představit svět bez obrázků RPattz? Bylo by to hrozné, opravdu.) Ve filmu ho vidíme ve svém pokoji, ale není to Mesiáš s fotografiemi, které by byly zbytečné jako menší pozemek stejně.
Navíc, ti lidé, kteří si myslí, že by se Edward trochu obtěžoval tím, že by se ještě plížil a loupil fotky skrze její věci,
se mílí. Místo toho je tam plný a bídný dopad absence mezi Bellou a Edwardem

7. Jacob dává Belle lapač snů.
Jedním z nových scéna ve filmu je, když Jacob dává Belle lapač snů, k jejím narozeninám, aby tak zabil dvě mouchy jednou ranou najednou: dal jí dárek, když cítil, že od Edwarda žádný nepřijme a taky si vyžádala velké právo na objetí s Bellou před Edwardem. Bellin lapač visí na postelí, nad jejím polštářem, ale bohužel to nepomůže držet noční můry pryč.

8. Bella a její jízda s motorkářem v Port Angeles.
Bella se snaží, přemoct bolest a tak se rozhodla, že půjde do Port Angeles s Jessicou. Ale stále má nebezpečné (a veselé) myšlenky, které se stanou skutečností přijímáním jízdou na motorce se statným a svalnatým motorkářem, aby se jí opět zjevila svá vize Edwarda. Ovšem v knize žádný takový motorkář nebyl.

9. Dvě slova: Face Punch
V knize se Bella, Mike Newton a Jacob vydají společně do kina na Zombie film. Ovšem ve filmu to bude populární trhák s názvem "Face Punch" (Slogan: "Jdeme na to!")

10. Vize o Edwardovi v Belliné hlavě.
Zatímco Belliné halucinace o Edwardovi jsou v knihách čistě akustické, neexistuje žádný způsob, který by byl takhle proveden i ve filmu. Takže Weitz udělal spoustu krásných záběrů Roberta Pattinsona a použil je pro celou dobu nepřítomnosti Edwarda, do báječné vize, které přichází a odchází, jako obláček kouře. A opravdu, jsou tu tuny RPattz záložek New Moon, takže si nenechte ujít ani kousek Roba. (Co jsem říkal? Vždycky je tu prostor pro další RPattz!)

11. Victoria spolu s Bellou ve vodě.
Když se Bella topí, po skoku z útesu v New Moon, tak jsme jasně viděli, že Victoria plave přímo k ní ve vodě před Jacoba, který jí vytáhne ven z vody - to bylo něco jako naznačení jak to bylo v knihách, ovšem v knihách to bylo stále nejasné, kdo to byl a nebyl přímo s Bellou ve vodě.
Nám se to líbilo, jak to bylo předtím, že Bella věděla, že je nebezpečí přítomno a jenom si myslela, že to byla Victoria. Ovšem tato scéna byla udělaná proto, že Rachelle Lefevre se domnívá, že je málo vidět v celém filmu.

12. Bella dala facku Paulovi na obličej.
Ve filmu naplněném vlky a taky upíry jako bojují, je hezké vidět v Belle trochu akce. Naštvaná, že Sam a jeho parta vymyli mozek jejímu milovanému Jacobovi, ji velice rozčílilo a tak dala Paulovi velkou facku přímo na tvář! Jistě, zdá se to trochu mimo její charakter, ale alespoň v této chvíli, je Bella pachatelem činnosti, která povede k přeměnění Paula na vlka a velké tajemství od Quileutů bude odhaleno.

13. Carlisleův obraz Volturiových ožívá.
Víte, jak Carlisle vypráví spolu s Edwardem Belle svou minulost? Ukazovali jí taky obraz na, kterém byli Volturiovi. To se změní ve scénu, kdy obraz ožívá a nahlédneme tak do minulosti toho času.

14. Victoria a její útoky na Harry Clearwater.
Zatímco Wolf Pack sledovali potutelně zahrnující - stopy od Victorie - Harry Clearwater trpí fatálním infarktem v lese. Ale ve filmu vidíme, že Harryho infarkt pochází z šoku, že budou napadeni
od Victorie, která sledovala Charlieho na lovu z po za stromů.. Tato scéna zde umožňuje spiknutí bodů sblížit se, jak vlci následně sledovali Victorii, která běží paralelně na osudový útes, kde Bella skočí do oceánu. A opět, to dává Rachelle Lefevre větší prostor ve filmu.

15. New Moon má více vtipů.

V celém filmu je mnohem více humoru. Zvláště u Jessicy, Mika a Charlieho. Tímto podporovali chmurné scény s Bellou, aby nebyly jenom smutné ale, aby se lidi taky někdy zasmáli.

16. Jacob a Bella se téměř políbili. Dvakrát.
New Moon je trochu tak Jackobův film. A tak tam nemá jenom jeden polibek, který tam už tak neměl být, ale dokonce hned dva! Podíváte-li se pozorně, skutečně se jejich rty nedotkly. A nedotkly se hned dvakrát! Pro Team Jacob je to určitě smůla.

17. Jacob a Edward změří své síly v lese - ale ne, když to čekáte.
Pokud, jste dočetli New Moon, tak už víte, že se dá očekávat napjatá "smlouva", diskuse mezi Jacobem a Edwardem.
Je to moudrý a klíčový závěr filmu, který dodává poslední fázi rozzuřeného Jacoba. (Je to nejbližší scéna, kdy oba muži od Belly přijdou do rány spolu najednou v New Moon.)

18. Souboj.
New Moon si šetří to nejlepší na konec, takže Jacob a Edward překvapí (i nás) s největším možným a velmi vyrovnaným soubojem. Opět platí, že umístění scény funguje lépe kinematograficky, a vede do dalšího filmu, Eclipse!

19. Jacob ví, že volá Edward.
Později ve filmu, když zazvonil telefon v kuchyni u Belly doma, který zvedne Jacob, tak už ví, že je to Edward u telefonu, na rozdíl od knihy, kde se Jacob domníval, že je to Carlisle.

20. Vize od Alice.
Když Aro "vidí" vizi budoucnosti od Alice, nechá Edwarda a Bellu jít s vědomím, že někdy brzy, se Bella stane upírem. Jako speciální scénu, nám film ukazuje, celou vizi od Alice, což je běh Edwarda a Belly lesem (budou se smát a bude to zpomaleně). Ale po své smrti se Bella směje, zamyslete se, a myslete přesně na to, co jste právě viděli, až se budete dívat na film. Určitě si uvědomíte, že je to v podstatě náhled její nálady a taky něčeho… s písmeny B a D! (Breaking Dawn)

Remember Me Trailer

22. listopadu 2009 v 20:10 Robert Pattison
Trailer k filmu Remember Me. Hraje tam samozřejmě i Rob. Premiéru má v USA snad v březnu, ale myslím, že budeme rádi, jestli se sem ten filmu vůbec dostane :(Scénář se našel v odpadkovém koši!!!

22. listopadu 2009 v 19:53 New Moon
Majitelka salonu krásy v St. Louis Casey Ray náhodou našla v odpadkovém koši scénáře k filmu "New Moon" a "Memoirs" (resp. "Remember Me"). Rozhodla se vrátit tyto scénáre studiu Summit Entertainment a ti jí za tuto láskavost nabídli účast na premiérach obou filmů.Povídá se, že v hotelu pod kterým našli scénáre, bývala Anna Kendrick (Jessica), její mluvčí však zamítl, že by Anna nechala scénáre jen tak někde ležet.

Osobně mě to šokovalo...tohle se jen tak nevidí..jestli to byla Anna..no je to teda dost neobvyklý,ale je hezký,že se tý paní odvděčili:)

Premiéra v Tokiu

22. listopadu 2009 v 19:46 New Moon
free image host free image host free image hosttwilight-tokyo-2279-8.jpg (143 KB)twilight-tokyo-2279-11.jpg (142 KB)twilight-tokyo-2279-13.jpg (161 KB)

Animačky

22. listopadu 2009 v 19:45 Twilight
http://i381.photobucket.com/albums/oo255/beatlesmood2/twilight_broughtasnack.gifhttp://i381.photobucket.com/albums/oo255/beatlesmood2/playful_krisrob.gif
http://i381.photobucket.com/albums/oo255/beatlesmood2/rob_kris_VF1.gifhttp://i381.photobucket.com/albums/oo255/beatlesmood2/edward_ketchup.gifhttp://i381.photobucket.com/albums/oo255/beatlesmood2/twilight_ed_bella_carwalk.gif

To bych chtěla zažít!!!

21. listopadu 2009 v 19:34 Edward Cullen

Překlad:
Edward Cullen stojí hned za tebou!

OK, Zrychlené dýchání, Znásilnit ho

Co si vybereš?


Bude Rob skládat hudbu i pro Eclipse?

21. listopadu 2009 v 19:30 NewsRobert povídal, že se snaží, aby byly písničky pro násladijící film Eclipse-Zatmění.
Pověděl:"Snažím se napsat některé písničky pro Eclipse.Nevím, jestli to je možné, protože mám málo času, ale chci to udělat."
O hudbě hovoří:
"Je to jedna věc, kterou chci rozvíjet stejně jako herectví.Chci mít rovnováhu s hudbou a herectvím.

Find Bella

20. listopadu 2009 v 11:33 Videa

Twilight : New Moon - Official Trailer

20. listopadu 2009 v 11:19 Videa
Twilight : New Moon - Official Trailer


Twilight : New Moon - Official Trailer 2

Twilight : New Moon - Official Trailer 3Nový Měsíc

19. listopadu 2009 v 13:13 Videa

Bella a Jacob v pokoji

19. listopadu 2009 v 13:10
Bella: Co to děláš?
Jacob: Vrátil jsem se, běž stranou.
Jacob: Ahoj. Bello, je mi líto, omlouvám se.
Bella: Za co?
Jacob: Kéž bych ti to mohl vysvětlit, ale doslova nemůžu.
Už jsi někdy měla tajemství, které nemůžeš nikomu říct?

New Moon

19. listopadu 2009 v 10:00 New Moon

Volturiovi

19. listopadu 2009 v 9:52 Volturiovi
Doufám že se to tak píše kdyžtak mi napište a já to opravím.Díky.Fotečky

19. listopadu 2009 v 9:46 New Moon


Bezva věc !!!

18. listopadu 2009 v 18:04 Vzkazy
Lidičky úžasná věc zde si můžete najít Twilight s titulkami i s CZ dabingem!!!
A určitě tam někdy přidají i New Moon!!!
Moc se na něj těším!!!
Je až od patnácti, mi je jedenáct, ale jdu tam s mamkou tak mi držte palečky ať to dobře dopadne!!! xD

Kellan

18. listopadu 2009 v 17:54 Kellan Lutz

Peter

18. listopadu 2009 v 13:21 Peter Facinelli

Emmet

17. listopadu 2009 v 18:26 Emmet Cullen
imagebam

Ashley

17. listopadu 2009 v 18:25 Ashley Greene

Alice

17. listopadu 2009 v 18:20 Alice Cullen


(Isa)Bella

17. listopadu 2009 v 15:30 Bella Swan


Edward

17. listopadu 2009 v 12:58 Edward Cullen